הרצאות מרתקות על משבר האקלים

השמועות על משבר האקלים מטרידות אותך? התעניינת קצת ורוצה עוד מידע? ראית את הילדה השוודית גרטה ולא הצלחת להחליט אם היא צודקת או מעצבנת?   

לפי הצהרת האו״ם ״שינוי האקלים הוא הנושא שמגדיר את התקופה בה אנו חיים ואנחנו מצויים כעת ברגע המכריע.״ לאור זאת, התמצאות במשבר על המורכבות והרב-תחומיות שלו הינה צו השעה - וזו היא מטרת מרכז מעלות. בקורסים שלנו, מדעני אקלים ומומחים אקדמיים שופכים אור על משבר האקלים מזוויות מדעיות, פוליטיות, כלכליות, ופילוסופיות. צור קשר כדי לבחון את העובדות, ולהסתכל
בעתיד.

הקורס המלאע

הקורס המלא כולל סדרה בת 10 מפגשים, המורכבים מהרצאות, דיונים ולימוד עצמאי, במטרה להביא אנשים מרקעים שונים וללא השכלה בתחום מדעי האקלים להתמצאות מקיפה ומעמיקה ביסודות משבר האקלים והדרכים האפשריות להתמודד עמו.

התכנית מכוונת למוסדות ממשלתיים, מרכזי הוראה והכשרת מורים, פורומים של קבלת החלטות ברמה הארצית והמקומית.

הקורס המקוצרע

במסגרת סדרה בת 4 מפגשים, או יום עיון, נעמוד על המרכיבים המרכזיים של משבר האקלים, ההשלכותיהן על עולמנו והאפשרויות הקיימות לפעולה מתקנת. הקורס המקוצר מעניק סקירה מקיפה, המאפשרת העמקה בנושאים נבחרים הנמצאים כרלבנטיים במיוחד לקהל היעד.

תכנית זו מכוונת למוסדות לימוד, גופי עיצוב מדיניות, מכוני מחקר וגופים מסחריים הפונים לקהל הרחב.

על קצה הקרחון

ע

במהלך הרצאה של כשעה וחצי נספק הסבר ממעוף הציפור על משבר האקלים והשלכותיו על עולמנו וחיינו. הרצאת הדברים תלווה במצגת מאירת עיניים, שהופכת נושא מדעי מורכב לנגיש ונוכח בחיי היומיום של אנשים מכל רקע.

הרצאה זו מיועדת בעיקר לחברות במגזר העסקי, למוסדות תרבות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ומוסדות לימוד.